BANKA İŞLEMLERİ
  • Banka İşlemleri:

Giden Havale, Gelen Havale, Banka Virman Fişi, Bankaya Yatırılan , Bankadan Çekilen, Banka Masraf  Fişi, Banka Açılış Fişi.

  • Çek Bordroları:

Çek Giriş Bordrosu, Çek Çıkış Bordrosu, Bankaya Tahsiler Verilen Çekler Bordrosu, Bankaya Teminata Verilen Çekler Bordrosu, İade Alınan Çekler Bordrosu, İade edilen Çekler Bordrosu, Bankada Tahsil Olan Çekler Bordrosu, Kasadan Tahsil Olan Çekler Bordrosu, Kendi Çeklerimiz Tahsil Bordrosu, Karşılıksız Müşteri Çekleri Bordrosu, Kasadan Ödemesi Yapılan Çekler Bordrosu, Münferit Çeklerin Takibi.

Çek ve Senetlerin tarihçesi incelenip takip edilebilir.

  • Senet Bordroları:

Senet Giriş Bordrosu, Senet Çıkış Bordrosu, Bankaya Tahsiler Verilen Senetler Bordrosu, Bankaya Teminata Verilen Senetler Bordrosu, İade Alınan Senentler Bordrosu, İade edilen Senetler Bordrosu, Bankada Tahsil Olan Senetler Bordrosu, Kasadan Tahsil Olan Senetler Bordrosu, Kendi Senetlerimiz Tahsil Bordrosu, Protesto Olan Senetler Bordrosu, Kasadan Ödemesi Yapılan Senetler Bordrosu, Münferit Senetlerin Takibi

Tüm çek ve senetlerin münferiden tarihçesi incelenebilir.Ticari hayatta kullanılan tüm bordro türleri mevcuttur.Bordrolarda çek ve senetlerin adedi, toplam tutarı ve ortalama vadesi otomatik olarak hesaplanır.

Programda  bordro işlemlerinde  istenirse, çek ve senetlerinizi tutar ve vadelerine veya döviz tiplerine göre vereceğiniz kriterlere göre filtreleme imkanı verilmiştir. Tüm çek ve senetlerin durumları, hangi bordroyla hangi işlemleri gördüğü rahatlıkla kontrol edilebilir.

Statüler çok gelişmiş kontrollerle takip edilir. Statüsü uygun olmayan çek ve senetlerin yeni statüye geçişleri etkin bir şekilde kontrol edilir. Yanlış bir işlem yapmanıza izin verilmez. Bordro düzenlenirken, otomatik olarak istediğiniz periyotta çek ve senet üretebilirsiniz.

  • Kredi Kartları:

POS işlemleriyle ile yapılan satışlar, ilgili Bankaya komisyon oranları  düşülerek , nakte dönüşüm gününe göre otomatik olarak işlenir. İleriye dönük Pos Gelirleri hesaplanabilir.

Mail order işlemleriniz de ilgili tarih aralıklarına göre çekilip pos haline dönüştürülür. Gerekirse kısmi çekim yapılabilir. Provizyon işlemleri takip edilebilir. Tüm bu işlemlerinizi gelişmiş raporlama filtreleriyle raporlayabilirsiniz.

  • Taksitli Satışlar Takibi:

Taksitli satışlarınız bu modülden kontrol edebilirsiniz. Taksitlerin tahsilatlarını nakit veya kredi kartı olarak işleyebilirsiniz. Gerekirse kısmi tahsilat  yapabilirsiniz. Taksitleri pozisyonlarına göre raporlayıp (ödenecek taksitler, Gecikmiş taksitler vb. gibi)  etkin kararlar alabilirsiniz.