RotamNet Hakkında

RotamNet , teknolojik güçle tecrübenin kesişim merkezidir. 1980 yılında faaliyete başlayan Points Elektronik yazılım firması bünyesinde bulunan tecrübeli yazılım kadrosu ile, Portakalofis Yazılım Firmasının seçkin ve ileri teknolojiye hakim olan kadrosunun 2000 yılında bir araya gelerek oluşturduğu birlikteliğin ürünü olarak doğmuştur.


Bilgisayar teknolojisi olağan üstü hızla değişime uğramaktadır. Ancak ticari yazılım programlarının  bu değişime paralel  olarak geliştirilebilmesi mümkün olamamaktadır. İyi bir ticari yazılımın üretilmesi, test edilmesi ve tanıtılabilmesi ortalama 3 yıl gibi bir sürece gereksinim duymaktadır. Oysa bu süre bilgisayar dünyasında çok uzun bir süredir.


Bilgisayar dünyası Windows Vista – Windows 7 işletim sistemine geçişin eşiğinde bulunmaktadır. Hiç kuşkusuz bundan sonraki sürece, Windows Vista - Windows  7 işletim sistemi teknolojik olanaklarıyla damgasını vuracaktır.


RotamNet kullanıcıları için, dünyayı olabildiğince küçültürken işini büyütebilecek çözümleri üretmektedir. Bu kapsamda RotamNet gerçek anlamda uzak erişimin sağladığı avantajla geliştirdiği uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan çözümler, geliştirmiştir. Uzak erişimi, uzak masa üstü bağlantısı ile değil .Net teknolojisinin sağladığı teknolojik üstünlüğü uygulamalarında kullanarak olağan üstü performansı kullanıcılarına sunmuştur.


RotamNet Ticari yazılım programında, Tüm bu koşulların sağlıklı bir analizi yapılarak, Microsoft’un .Net platformu altında , yazılımlara getirdiği yeni anlayış ile işletmelere değer katarak, verimliliklerinin arttırılması amaçlanmıştır.


Önümüzdeki döneme damgasını vurması kaçınılmaz olan Windows Vista – Windows 7 İşletim sistemine % 100 uyumlu  RotamNet  ticari programlarıyla günümüzün ve geleceğin teknolojik olanaklarından maksimum ölçüde yararlanılmaktadır. Farklı mekanlardaki şubelerinizin,  işyerlerinizin verilerini tek bir merkezde toplayabilir veya bu verilerinize internet üzerinden istediğiniz her ortamdan erişebilirsiniz.


RotamNet; Windows işletim sistemi üzerinde hiçbir ticari yazılım programının sunamadığı teknolojik üstünlük fırsatını sunmanın haklı gururunu  yaşamaktadır.